a twoje pomysły zyskują perspektywę
zyskują perspektywę

Polityka prywatności

Ochrona danych dla klientów i interesantów, dostawców i usługodawców (PDF)

Ochrona danych dla kandydatów (PDF)


Jest nam niezmiernie miło, że odwiedzili nas Państwo na naszej stronie internetowej oraz cieszymy się, że są Państwo zainteresowani działalnością firmy Julius Schüle Druckguss GmbH. Poważnie traktujemy ochronę Państwa prywatnych danych i chcielibyśmy, aby odwiedziny na naszych stronach internetowych były dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Dlatego niżej chcielibyśmy poinformować Państwa, w jaki sposób przetwarzane są Państwa dane osobowe w firmie Julius Schüle Druckguss GmbH.


1. Informacje ogólne

Firma Julius Schüle Druckguss GmbH zbiera, zapisuje i przetwarza Państwa dane osobowe tylko wtedy, jeśli jest to dozwolone na podstawie przepisów prawa lub wyrazili Państwo zgodę.

Zasadniczo mogą Państwo korzystać z naszej strony internetowej, nie udzielając nam osobistych informacji w sposób bezpośredni. W celu korzystania z innych stron internetowych firmy Julius Schüle Druckguss GmbH, do której znajdują się tu odsyłacze, jak np. strefa klienta, będą potrzebne Państwa osobiste informacje, takie jak np. nazwa użytkownika i hasło, aby móc zweryfikować Państwa uprawnienie oraz szybko i sprawnie zrealizować daną usługę.

Szczegółowe informacje na temat usług oferowanych na stronie www.schuele.de znajdują się w niniejszej Polityce Prywatności. Jeśli w przypadku usług oferowanych na innych stronach internetowych, do których znajdują się tu odsyłacze, konieczna jest oddzielna Polityka Prywatności, pojawi się tam stosowna informacja.


2. Dane, które otrzymujemy w związku z korzystaniem przez Państwa z naszych usług:


2.1. Plik protokołu

Niektóre dane są zbierane automatycznie i ze względów technicznych już w momencie, w którym odwiedzają Państwo naszą stronę internetową. Należą do nich dane protokołu serwera internetowego. Podczas każdego Państwa dostępu na stronę z naszej oferty oraz przy każdym wyświetleniu pliku na naszym serwerze w pliku protokołu zapisywane są dane dostępu związane z tym procesem. Każdy rekord danych składa się z następujących elementów:

    strony, z której wysłano żądanie o plik
    nazwy pliku, daty i godziny przesłania żądania
    statusu dostępu (plik przesłany, plik nieznaleziony itd.)
    opisu typu używanej przeglądarki internetowej
    adresu IP przydzielonego Państwu przez dostawcę Internetu


Adres IP Państwa komputera jest zapisywany tylko na czas Państwa korzystania ze strony internetowej. Następnie jest on niezwłocznie usuwany lub poprzez skrócenie staje się on anonimowy. Pozostałe dane są zapisywane na ograniczony czas lub maks. 30 dni.


2.2. Cookies

Na stronie internetowej www.schuele.de firma Julius Schüle Druckguss GmbH nie korzysta z plików cookies.

W naszej witrynie wykorzystujemy częściowo usługi podmiotów trzecich do wyświetlania treści (Google Web Fonts, mapy Google Maps). Do wyświetlenia treści konieczne jest zarejestrowanie adresu IP wywołującego użytkownika przez dostawcę zewnętrznego, ponieważ tylko w taki sposób do przeglądarki użytkownika mogą być przekazywane treści zewnętrzne. Zakres wykraczający poza to wykorzystanie adresu IP przez dostawcę zewnętrznego można sprawdzić w poszczególnych informacjach o ochronie danych dostawcy zewnętrznego. ( www.google.de/intl/de/policies/privacy )


3. Bezpieczeństwo

Firma Julius Schüle Druckguss GmbH podejmuje środki techniczne i organizacyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo zarządzanych przez nas Państwa danych osobowych. Państwa dane są starannie chronione przed utratą, zniszczeniem, sfałszowaniem, manipulacją i nieuprawnionym dostępem lub nieuprawnionym ujawnieniem.


4. Kontakt

Zachowują Państwo kontrolę odnośnie wszystkich udostępnianych nam online danych osobowych. Na życzenie chętnie poinformujemy Państwa na piśmie i bezpłatnie o tym, czy i jakie dane osobowe są u nas zapisywane. Mogą Państwo również żądać usunięcia zapisanych u nas Państwa danych, o ile nie są one potrzebne do realizacji stosunków umownych między Państwem a nami lub nie jesteśmy zobowiązani przepisami prawa do ich przechowywania.

W razie innych pytań i sugestii dotyczących ochrony danych prosimy o kontakt:

Inspektor ochrony danych:
Gerd Rückert
Erich-Sailer-Straße 50
74206 Bad Wimpfen
Telefon: +49 177 6895806
E-mail: datenschutz@schuele.de

Adres pocztowy: Julius Schüle Druckguss GmbH
Buchstraße 195
73525 Schwäbisch Gmünd

Telefon: +49 7171 3502 0
Faks: +49 7171 3502 50